menu
menu

Zarząd

Fabryka Broni / O firmie / Organy spółki / Zarząd

Prezes Zarządu – Adam Suliga

Adam Suliga jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, podyplomowych studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów „Polityka ochrony środowiska – ekologia i zarządzanie” w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz podyplomowych studiów „Zarządzanie przedsiębiorstwem w branży zbrojeniowej” na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.

Od początku pracy zawodowej związany z energetyką i mechaniką. W latach 1984-1993 pracował jako inżynier w radomskich i kieleckich zakładach energetycznych, pełniąc m.in. funkcje programisty pracy systemów elektroenergetycznych oraz projektanta linii elektroenergetycznych; w Lipsku i Berlinie w Niemczech również pracował w obszarze inwestycji elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych.
W latach 1994-2006 specjalizował się w zakresie zarządzania jakością w firmach produkcyjnych i usługowych.

Doświadczenie w zarządzaniu, w tym w zarządzaniu inwestycjami proekologicznymi zdobywał w latach 2007 – 2015, pracując na stanowisku wiceprezesa zarządu spółki komunalnej, gdzie nadzorował budowę nowoczesnego zakładu (wraz z wykorzystaniem funduszy europejskich), a także dbał o rozwój i funkcjonowanie w najwyższych standardach.


Członek Zarządu – Maciej Borecki

Maciej Borecki jest absolwentem Wydziału Prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Ukończył wiele prestiżowych, zagranicznych szkoleń i seminariów w dziedzinie marketingu, komunikacji i innowacyjności. W latach 2012-2016 kierował działaniami Zespołu Badań Marketingowych Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. Doświadczenie menedżerskie zdobywał pracując w Grupie Fiat oraz Johnson & Johnson, a także zarządzając międzynarodowymi projektami biznesowymi oraz współtworząc strategie biznesowe dla firm oraz linii produktowych.