Targi Hannover Meese 2012, Niemcy
W dniach od 23-27 kwietnia 2012 po raz pierwszy Fabryka Broni brała udział w Międzynarodowych Targach Hannover Messe. Udział w ramach Projektu pod nazwą „Technika i nowoczesność-promocja gospodarcza Południowego Mazowsza” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu” Działania 1.7 „Promocja gospodarcza” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 który ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku biznesowego Mazowsza oraz Radomia, a także podkreślenie atrakcyjności inwestycyjnej jako miasta przyjaznego dla inwestorów i nowych technologii. W Projekcie dzięki Urzędowi Miejskiemu w Radomiu wzięło udział 10 firm z siedzibą na terenie byłego województwa radomskiego.
Targi w Hanowerze to najważniejsze wydarzenie w branży przemysłu technologicznego na świecie. W ramach targów organizowane były m.in. konferencje, wystawy, wykłady. Krajem wiodącym były w tym roku Chiny – lider w branży technologicznej.
Fabryka Broni prezentowała swoje widzące technologie, w zakresie kucia luf na zimno, obróbki plastycznej, oraz obróbki skrawaniem CNC.